Voltaj kaynaklı problemler

Trimbox ? – Voltaj kaynaklı problemlere son

TRIMBOX, voltaj kaynaklı hasarların şebeke ve cihazlarda oluşturacağı hasarı önlemek üzere tasarlanmış bir voltaj koruyucudur.

Elektriğin temelinde iki unsur yer alır: akım ve voltaj (gerilim). Elektrik tesisatlarımızda akım kaynaklı problemlere karşı “sigorta” olarak tabir edilen koruma ürünleri mevcuttur. Fakat şimdiye kadar voltajla ilgili etkin bir koruma ürününün geliştirilmemiş olması şaşırtıcıdır.

TRIMBOX bu ihtiyaçtan yola çıkarak tasarlanmıştır.

Trimbox aşağıdaki belirtilen voltaj problemlerine karşı koruma sağlamaktadır:

• Trafo patlaması yada yıldırım sonucu açığa çıkan yüksek voltajın şebeke hatları üzerinden tesisatınıza ve cihazlarınıza hasar vermesi
• Elektrik kurumu tarafından şebekeye yanlışlıkla yüksek voltaj verilmesi
• Şebekeye “faz – nötr” yerine yanlışlıkla “faz – faz” verilmesi
• Toprak hattından yanlışlıkla faz verilmesi
• Nötr kopması
• Elektrik kontağından kaynaklanan yangın risklerini en aza indirir.

YÜKSEK VOLTAJ KAYNAKLI PROBLEMLERE KESİN ÇÖZÜM TRIMBOX, yıldırım, trafo patlaması, elektrik git/gelleri, işletme içinde oluşan voltaj darbelerinin elektrik tesisatınızda ve cihazlarınızda yol açtığı hasarları engeller.
ELEKTRİK KONTAĞI NEDENİYLE OLUŞABİLECEK YANGINLARI ENGELLER Ev ve işyerinizin tesisatını voltaj darbelerinden koruyarak, ark oluşumlarını engeller.
GÜÇ SINIRI YOKTUR İster 1 amper çeken bir cihazı, ister 1000 amper akım çeken işyerinizi TRIMBOX ile koruyabilirsiniz.
MONTAJI KOLAYDIR TRIMBOX, standart sigorta panolarına uygun yapıdadır. Sigorta çıkışına paralel olarak bağlanır. Birkaç dakika içinde monte edilebilir. Panonuzda bulunan kaçak akım rölesi, kontaktör, şalter gibi ekipmanlarınızla sorunsuz çalışır.
trimbox_cropped

TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN SADECE İKİ MODEL TRIMBOX’ın monofaze (220 V) ve trifaze (380 V) olmak üzere iki modeli mevcuttur.Şehir şebekesi için üretilen TRIMBOX’lar ev ve işyerlerindeki 220 voltluk cihazlarda, sanayi tipi TRIMBOX’lar ise fabrikalardaki 380 voltluk cihazlarda kullanılmaktadır.

TRIMBOX modelleri ile ilgili detaylı bilgiyi buraya tıklayarak alabilirsiniz.

TEK KULLANIMLIK DEĞİLDİR TRIMBOX, binlerce ani voltaj darbesini yok eder. Üstelik bu korumayı yaparken akım koruma sigortasını attırmaz . Çalışmalarınızı kesintiye uğramadan devam ettirir. Trafo patlaması veya yıldırım gibi aşırı yüksek voltaj oluşması durumunda ise akım koruma sigortasını attırarak kısa devre olur, tesisatınızı ve cihazlarınızı korur.
BAKIM GEREKTİRMEZ TRIMBOX, periyodik bakım gerektirmez. İşletme maliyeti yoktur. Montajı yapıldıktan sonra herhangi bir test, kalibrasyon veya periyodik bakıma gerek duymaz.
GÜÇ TÜKETİMİ YOKTUR TRIMBOX’ın elektrik tüketimi yoktur. Elektrik faturalarınıza ek bir maliyet yansıtmaz.
GENİŞ KULLANIM ALANI Fabrikalar, ofisler, konutlar, alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler, okullar, bankalar, atmler, kamu kurumları, baz istasyonları, askeri birlikler … Kısacası elektriğin kullanıldığı her yer.


Wordpress Themes - Wordpress Video Themes - Wordpress Travel Themes - WordPress Restaurant Themes